Замовити зворотній дзвінок
 X

            

І. Ідеологія політичної партії «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ»

Політична партія «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» це:

спільнота дієвих, свідомих громадян,які

·                  добровільно, за покликом серця та розуму, взяли на себе відповідальність за сьогодення та майбутнє України, вбачаючи можливість запровадження в усі сфери суспільного життя духовно-громадянських цінностей, сформульованих і висловлених цілою історією України;

·                  будують Україну, як самодостатню, розвинену державу важливого й самосвідомого суб’єкта глобального рівня політичного та економічного життя сучасного цивілізованого світу;

·                 дотримуються пріоритету майбутнього з повагою до минулого й застереженням інтересів та використанням можливостей сучасного.

Ідеологія політичної партії «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» ґрунтується на традиційних духовно-світоглядних цінностях українського народу, узгоджених із стандартами демократії та ідеями гуманізму, християнського віровчення та концепції сталого розвитку світової економіки.

 Сучасна Україна – спадкоємиця Київської Русі. Наш народ - творець самобутньої та самодостатньої держави, що спирається на випробувані історією традиції та християнські цінності. Упродовж багатьох поколінь він прагнув самостійної участі у справах світу, мріяв про власну державу, де запанує справедливість й добробут. І ця мрія почала збуватись після революційних подій на Майдані, коли впала ненависна українцям влада.

Революція Гідності стала випробуванням на цінність особистості людини, виміром якості її людяності та гідності, дала наснагу, сили й відкрила нові перспективи для побудови українського дому. Вона не тільки надихнула, вона накрила  країну хвилею нечуваного патріотизму, показала важливість національної ідеї. Саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від наших зусиль.

Після багаточисленних жертв нашого народу в ім’я цілісності й самобутності країни - Україна має бути демократичною, правовою європейською за рівнем життя та поваги до особистості державою, яка служить своїм громадянам, ефективно захищає національні інтереси, забезпечує справедливий розподіл національного багатства та сприяє реалізації свобод своїх громадян.

Наша мета, як правоцентристської партії - об’єднати Громадян для побудови Українського дому, перетворити країну на державу з високим рівнем людського розвитку, країну вільних, освічених, матеріально й духовно багатих Громадян.

Досвід історичної боротьби України за самобутність і самосвідомість, як повноцінного суб’єкта глобальної історії навчив нас, що поважають лише того, хто сам себе поважає і непохитний у рішучості бути відповідальним господарем власної домівки. Жодні сусіди чи союзи не дотримуватимуться наших інтересів так, як повноправний господар захистить й попіклується власним домом. Міжнародні спільноти зацікавлені у взаємовигідній взаємодії з самодостатнім, успішним економічно та політично, сильним військово та дипломатично суб’єктом. Від такого суб’єкта очікують сприяння та допомоги, вагомого внеску у вирішення глобальних проблем, сильної позиції, корисної взаємодії, військової, політичної, економічної, дипломатичної підтримки.

 

Стратегічна мета - побудувати Український дім, в якому вільно й успішно господарює українська політична нація, висловлена багатоголоссям взаємодії вільних й успішних господарів власного життя й особистої справи. Захистити і дбайливо примножити своє – довірене у господарювання – особистісна честь і відповідальність господаря Українського дому.

Традиційно в українській ментальності утвердився образ Господаря, як відповідального перед Богом, природою, родиною, партнерами, історією, дійсністю та майбутнім, сучасного дбайливого будівничого Українського дому. Екологічний підхід притаманний українському способу життя. Цьому сприяла природа, мова, традиції. Він спонукається любов’ю до свого і живого та реалізується, як мудра життєдіяльність, націлена на розквіт майбутнього – господарювання. Зрештою господар не лише від Господа та предків отримує дар статись самодостатнім діячем і будівничим власного дому, але й сам радіє можливості дарувати плоди своєї праці гідним нащадкам.

Господарю притаманні такі характеристики:

1.    Повага (основа побудови взаємодії в екологічній системі господарювання) до: Бога, себе, ближнього, природи, партнерів, історії.

2.    Відповідальність (нормативний регулятор відносин в екологічній системі )перед: Богом, собою, ближнім, природою, партнерами, історією.

3.    Господарськість (екологічно доцільний в сучасному світі та ментально притаманний метод життєдіяльності українців), що проявляється в дбайливому ставленні (захищати, опікуватись, розвивати, примножувати) до: світу, себе, родини, ресурсів, бізнесу.

Український господар дбає про добробут свого дому, розвиток своєї родини, комфортність своєї хати, розквіт свого саду, буяння життя на подвір’ї, родючість землі, чистоту води в криниці, зростання врожаю на полі, приплід отари, розбудову господарства, захищеність обійстя від злодіїв та зайд, добросусідські відносини з сусідами-партнерами.

Як відповідальний перед Богом та родиною працівник, доглядає і за природним середовищем, і за своїм господарством, і за своєю родиною. Він дбайливо використовує даровані Богом українському народу й отримані у спадок від пращурів ресурси, відповідально перед природою та родиною налаштовує виробництво потрібних благ для примноження статку родини в майбутньому, здобутку нових знань, ресурсів, можливостей, формування такого майбутнього, на яке гідні його діди, сучасники та нащадки, за яке не буде соромно ні перед Богом, ні перед людьми, ні перед світом, за яке його поважатимуть, як справжнього і відповідального господаря

У спадок нам віддано щедру природу. Наші прадіди, діди й теперішні самовіддані герої, що жили, мріяли й діяли, дихали і працювали, будували й воювали, гинули й воскресали в сумлінні побратимів, палали й запалювали в ім’я України – подарували нам славну історію, насичену безліччю взірців вартого пошани й наслідування життя.

Сучасність дає нам можливість на свій розсуд та власними діями із щирим натхненням і чистим сумлінням захистити й побудувати Український дім.


« Повернутися до списку


Поділитися: