Замовити зворотній дзвінок
 X

            

ІІІ. Стратегія ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ»

Стратегічний план – відзначається безліччю конкретних дієвих зусиль через взаємодію відповідальних громадян – впевнено захищаємо, будуємо й розвиваємо Український дім.

У наших лавах – відповідальні захисники й будівничі Українського дому. ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» просуває їх у владу на місцевому та державному рівнях. Прийшовши до влади через парламентську діяльність та роботу наших партійців у місцевих радах ми докладемо усіх зусиль для виконання таких завдань:

1)   Оборонних: звільнення від агресора, відновлення територіальної цілісності та громадянської самосвідомості,утвердження міжнародної поваги до України на глобальному рівні.

2)   Будівничих: перетворення України на державу з високим рівнем людського розвитку, домівку вільних, освічених, здорових, матеріально й духовно багатих громадян.

Українська політична нація – це кожен, хто є свідомим, діяльним, відповідальним господарем Українського дому, що дбає про сучасність з метою розквіту майбутнього та з застереженням інтересів минулого. Оборона, захист, добробут й розквіт Українського дому – персональна відповідальність кожного нашого партійця.

Орієнтуємось на громадянське суспільство: захисників, волонтерів, середній клас, середній і дрібний бізнес, українського виробника, господарника, українську інтелектуальну, духовну та культурну еліту, а не олігархічно-кланові групи.

Порозуміння між окремими суб’єктами громадянського активу досягається через зацікавлену взаємодію зі спільною метою, завдяки спілкуванню спільною державною мовою (українською), спираючись на спільну історичну пам’ять (українська історіографія), посилаючись на історично випробувану духовну традицію (християнство), з націленістю на перспективне майбутнє України.

Це:

  • висловлюється в законотворчих ініціативах;
  • відображається в освітніх та просвітніх програмах;
  • лобіюється через парламентську й публічну діяльність партії;
  • просувається професійною й суспільною діяльністю партійців.
  • висловлюється й утверджується на місцевому, державному та глобальному рівні.

Стратегічною метою є побудова України, як самостійної, самодостаньої, потужної, правової, економічно й технологічно розвиненої, екологічно й духовно здорової, сучасної держави, де в добробуті й злагоді живуть й працюють високоосвічені й відповідальні господарі-фахівці, що шанують себе, Бога, свою родину, партнерів та дбають про власний дім і світ довкола.


« Повернутися до списку


Поділитися: