Замовити зворотній дзвінок
 X

            

ІV. Програма дій ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ»

Для досягнення цієї мети ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» пропонує покрокову дієву програму:

1.    Системний моніторинг наявної ситуації. Головний центр у взаємодії з місцевими та фаховими осередками формулює тактичні кроки законодавчої, публічної та іншої діяльності.
2.    Створюємо активну базу даних ефективних шляхів вирішення конкретних проблем на місцях і в галузях. Формуємо бібліотеку інноваційних проектів із залученням молодіжної ініціативи. Проводимо різні заходи (ярмарки, фестивалі, конкурси) на платформі Українського дому з метою популяризації позитивних моделей господарювання та ідейних засад і політичної програми партії.
3.    Постійно та систематично підтримуємо ефективні громадські ініціативи в напрямку політичної програми “Українського дому”.
4.    Виробляємо дієві способи боротьби з корупцією, зловживаннями посадовців, механізми контролю за виконавчою й впливу на судову систему з метою притягнути злочинців до адекватної відповідальності. Систематично їх застосовуємо.
5.    Впроваджуємо адекватні стандарти й ефективні підходи до реформування держслужбової та судової системи, механізми громадського контролю й відповідальності перед громадою суддів та держслужбовців за нанесення корупцією, діяльністю чи бездіяльністю шкоди інтересам громади та української політичної нації.
6.    Всебічний і різноформатний тиск на владу з метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу, встановлення здорового конкурентного ринку для українських виробників.
7.    Системне впровадження в Україні альтернативної природної енергетики, мережі сміттєпереробних, ресурсовідновлюваних підприємств, ресурсо-енергетична автономізація господарств тощо. Екологічно-патріотичне виховання та залучення активної громадськості й молоді до стійкого впровадження екологічної культури в суспільстві.  
8.    Доречна й продуктивна взаємодія між громадянами, підприємцями, господарниками, держслужбовцями, освітянами, фахівцями в різних галузях з метою спонукання широкого й глибокого руху внутрішніх трансформацій української політичної, економічної, державної системи в бік побудови Українського дому.
9.    Організація, експертна підтримка та дієвий супровід діяльності наглядових громадських рад на місцях, у галузях й на підприємствах з метою контролю роботи органів влади, судів, виробництв тощо.
10.    Консолідація зусиль на захист Батьківщини. Пошук шляхів та дієве впровадження програм з відновлення територіальної цілісності, звільнення від окупації, очищення від терористично-сепаратистської загрози, створення умов для дійсної інтеграції (господарської, культурно-світоглядної) занедбаних груп населення та територій України.
11.    Створення екосистемних господарств - новітніх “Братств”. Повноцінні екогосподарства розвиваються поступово, тому сприяємо локальним взаємодіям, особливо спрямованим на оздоровлення Українського дому в проблемних зонах: фронт, переселенці з окупованих територій, післяфронтове влаштування захисників України, інтеграція звільнених від окупації територій, створення цілісної здорової атмосфери (господарської та світоглядної) в Україні.
12.    Утвердження й створення умов (сприятливі податкові, правові, ринкові умови) для розповсюдження позитивних моделей мудрого екосистемного господарювання (малий і середній бізнес, агрокооперативи).
13.    Через публічну сферу та політичну діяльність наполегливе створення умов для побудови Українського дому та лобіювання інтересів української політичної нації.
14.    Пошук, залучення до партійної діяльності, внесення до партійних списків, допомога в політичній освіті та сприяння через фахову й політичну кар’єру приходу до влади мудрих господарів – справжньої еліти Українського дому.  
Це дієвий покроковий план досягнення нашої мети – побудови Українського дому, як екосистемної домівки поважних самочинних й відповідальних господарів.
Утверджуємо й застосовуємо господарський підхід в усіх сферах суспільного життя: економічній, екологічній, етичній, правовій, політичній, історичній, соціальній, духовній, культурній тощо з розрахунком наслідків за таке господарювання та відповідальності перед минулим, сучасним та майбутнім, перед Україною та Богом.
Завдання ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» -  привести до влади відповідальних та діяльних фахівців, які є справжніми господарями економічно розвиненої, правової, успішної технологічно й політично, інтелектуально й творчої України, що вибудовується персональними зусиллями кожного сьогодні.


« Повернутися до списку


Поділитися: