Замовити зворотній дзвінок
 X

            

108 гуманітарний конвой на схід України


Наша країна могутня та непереможна! А все завдяки козацькому духу наших бійців, захисників нашої України!

25 грудня 2017 року волонтерська організація "Український Дім" на чолі з Юрієм Стельмащуком разом з благодійним фондом Травянка Олександра Івановича - "Планета", відрядили 108 гуманітарний конвой на схід України, до зони АТО.

Відданість хлопців, які знаходяться на захисті нашого з Вами спокою просто вражає! Незважаючи на обстріли та важкість всієї ситуації, вони продовжують з усмішками зустрічати новий день. Мріяти та бути впевненими в тому, що перемога буде тільки за нами!

Зустрічі з бійцями завжди теплі та приємні. Цього разу ми змогли доставити найнеобхідніші речі, такі як: постіль, цигарки, складні ліжка для відпочинку, фрукти та вітання нашого підростаючого покоління з наступаючим Новим Роком! Адже підтримка для них, це так важливо!

Ми дякуємо кожному, хто був причетний до відправлення цього конвою! Ваша жага допомоги та підтримки є такою ж неоціненною, як і жага наших хлопців до перемоги!

Також, вже вкотре ми висловлюємо подяку нашим бійцям! Ваша нестримне бажання миру та злагоди в нашій країні, це є тією рушійною силою до змін в Україні! До змін у найкраще майбутнє! Щиро Вам вдячні за наш спокій!

Ми молимось та сподіваємось, що вже наступного року в нашій країні запанує мир! А наші діти будуть жити в злагоді та любові! Слава Україні! Героям Слава!
Поділитися: