Замовити зворотній дзвінок
 X

            

Благодійна допомога школі-інтернат I-III ст. у м.Ананьїв Одеської області


Чужих дітей не буває! Ми маємо пам'ятати не лише нашу історію, традиції та звичаї, а й те, що в нашій країні є багато дітей, які потребують нашої допомоги та підтримки. Ми повинні зміцнювати нашу націю та вкладати у дітей поняття любові, турботи та захищеності.

Тому на передодні великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, Одеська міська організація ПП "УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ" на чолі з головою Глущенко Євгеном Борисовичем відвідали школу-інтернат I-III ст. у м.Ананьїв Одеської області.

У цьому закладі навчаються близько 200 дітей віком від 6 до 17 років, для яких школа-інтернат є рідною домівкою. Завдяки колективу школи на чолі з директором Кириловою Людмилою Василівна, які створюють для своїх діток всі умови для найкращого перебування у закладі, вони почувають себе як вдома.

Ми дуже вдячні за теплу і радісну зустріч, яку організували діти разом зі своїми викладачами. Спостерігаючи за концертом та слухаючи оркестр за участі вихованців, ми ще раз переконалися у тому, що наші діти є найталановитішою нацією.

До школи-інтернату було доставлено: теплі речі та взуття, розвиваючі ігри та книжки, канцелярські товари, новий спортивний інвентар, солодощі, соки та фрукти.

Ми хочемо висловити велику вдячність колективу та директору школи за вагомий внесок у розвиток та виховання дітей, які з тих чи інших причин не мають батьків. Низький уклін Вам та пошана!

Будуймо разом щасливу державу! Слава Україні!
Поділитися: