Замовити зворотній дзвінок
 X

            

Відбулася презентація політичної партії «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ»

В суботу, 4 березня 2017 року, в Києві відбулася презентація політичної партії «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ». ЇЇ відкрив Голова партіі Юрій Стельмащук. Він відмітив, що: «Цей політичний проект відрізняться від існуючих базовим підходом, де людина, її життя, здоров’я, свобода, гідність, перспектива є ключовою. Принципи християнської демократії — як кодекс честі кожного».

Майдан довів свою ефективність як руйнівник антинародної влади. Але показав неспроможність налагодити планову, конструктивну роботу. Тому є мета змінити совково-корупційну систему на дієвий механізм відтворення українського народовладдя.

Наше натхнення – з призначення діяти вільно, гідно, відповідально; наші принципи – милосердя та справедливість. Християнські та сімейні цінності, українські традиції, сучасні можливості заради захисту й розвитку. Зі свого боку, допомогти державі в розбудові громадянського суспільства».Юрій Стельмащук звернув увагу також на те, що загроза Української Незалежності з боку путінської Росії нікуди не зникла, вона лише посилилась та змінила свій вигляд.
Тому партія зробить все, щоб виховати молоде покоління українців в дусі безмежної любові до рідного Українського дому, батьків та вміння захищати свій дім від ворога.

Та об’єднати представників громадянського суспільства у Всеукраїнське громадсько — політичне об’єднання «Український дім», в яке б увійшли представники громадських та благодійних організацій різного спрямування, які постійно допомогають нашим Збройним Силам, а найактивніших з них партія висувала б в депутати всіх рівнів.
На сьогодні ми вже підписали меморандуми про співпрацю з 20 такими організаціями.

   В об’єднання вступили:

  • Громадська спілка «Асоціація ветеранів бойових дій та учасників АТО»

  • Громадська організація « Українська координаційна рада»

  • Громадська організація «Трансформація»

  • Громадська організація «Міжнародне Антикорупційне бюро»

  • Громадська організація «Всеукраїнський дитячий фонд»

  • Громадська організація «Всеукраїнський Інноваційний Фонд Народна Ініціатива»

  • Всеукраїнська громадська організація «Народний Антикорупційний Нагляд»

  • Громадська організація « Товариство ветеранів Розвідки Військово-Морського флоту»


Також велика увага в даному політпроекті приділяється команді, яку представляють шановні, авторитетні люди, лідери думок.
На урочистому заході була презентована програма партії, її ідеологія, принципи, мета та команда.

Тому в Україні вже є політична сила «Український дім», яка послідовно буде відстоювати принципи християнської демократії, а прийшовши до влади, відстоювати права та свободи народів України.

Поділитися: