Замовити зворотній дзвінок
 X

            

Вітаємо українську громаду з Вербною Неділею!


Сьогодні, як і тисячі років тому, тримаючи в руках розбурхане життєвою наснагою вербове галуззя, виходимо назустріч надії для нашої Батьківщини. Як Єрусалим зустрічав Христа, встелюючи дорогу одягом та  гіллям, у сподіванні виспівуючи «Осанна Синові Давида! Благословен той, що йде в ім’я Господнє, осанна на висоті!», так і українська громада, пробуджена духовним натхненням до життєвого злету у ХХІ сторіччі з вірою і надією вигукує: «Слава Україні!».


Та знаємо, що вигуків й сподівань недостатньо.

Тримаючись за духовне натхнення й надію, устелимо дорогу в гідне й добробутне майбутнє України власним внеском – духовним, матеріальним та діяльним. Бо лише гідні, вільні й відповідальні господарі особистим життям та дією торують надійний шлях славному майбутньому Українського дому!

Воїни-захисники, волонтери, українські підприємці, виробники, бізнесмени, аграрії, громадські активісти, духовна, інтелектуальна, мистецька еліта оновленої України – вільні, гідні й відповідальні громадяни, що не лише сподіваються, але й власним життям захищають, очищують, будують й надихають Український дім життєвою силою!

Партія «Український дім» вітає партійців та українську громаду з Вербною Неділею та бажає сил, наполегливості й послідовності до втілення надії Українського дому!
Поділитися: