Замовити зворотній дзвінок
 X

            

VIІІ.Діяльність для духовного здоров’я ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ».

Усією своєю діяльністю ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» орієнтується на створення належних умов та поваги до ціннісно-вмотивованого господаря Українського дому, зосереджується на лобіюванні саме його інтересу, враховує значення духовних цінностей для майбутнього та їх роль в минулому і сучасному України.

Релігійні організації та представники конфесій, що відповідально діють на користь побудови Українського дому, спонукаючи до особистісної відповідальності віруючих перед Богом за долю України, є поважними й впливовими представниками громадянської спільноти, духовними авторитетами й нашими партнерами.

•    Український дім потребує здорового українського духовного натхнення. Тому ми з повагою ставимось і завжди прислухаємось до порад й настанов тих релігійних діячів, що опікуються духовним здоров’ям України.
•    Відповідно у наших законотворчих ініціативах ми враховуватимемо їхню авторитетну точку зору у межах релігійної компетенції та державо-будівничої доцільності.
•    Безмежна толерантність до будь-яких точок зору й світоглядів суперечить здоровому глузду й шкодить виживанню і застереженню інтересів української політичної нації та перешкоджає побудові самостійного й самобутнього Українського дому.
•    Ми у своїй політичній, господарській, суспільній а згодом – й державній діяльності дослухаємось й керуємось порадами й підтримкою тих авторитетних представників духовно-релігійної еліти України, що 1) історично зробили значний внесок у духовне натхнення українського народу; 2) діють сьогодні як відповідальні представники громадянської спільноти на захист й побудову України; 3) сприяють вихованню української політичної нації; 4) не служать засобом поневолення українського народу країною-агресором та зброєю у гібридній війні проти суверенної України.
•    Поширення й утвердження тих духовно-релігійних цінностей, що є основою світогляду відповідального діяльного громадянина України.


« Повернутися до списку


Поділитися: