Замовити зворотній дзвінок
 X

            

VIІ.Діяльність ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ»у соціальній сфері

Екосистемне господарювання є соціально відповідальним, адже людина є не лише його головним споживачем, але й ресурсом. Повага до особи, захист її прав та свобод мають бути не лише декларованими в Конституції та законодавстві, але й реально дотримуваними в суспільному житті.
•    Кожній особі мають бути створені належні умови для можливості самореалізації в екосистемі Українського дому – достатня освіта, соціальний, правовий та фактичний захист її життя, майна, здоров’я.
•    Кожна особа, незалежно від статі, раси, національності, фізичних чи станових умов повинна мати шанс стати дієвим відповідальним громадянином – господарем Українського дому.
•    Підвищення поваги до громадян, які здійснили вагомий внесок в побудову України.
•    Створення належних умов для громадян почуватись гідними й поважними господарями власного життя: створення робочих місць, системи фахової підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, оплата праці на достатньому рівні, щоб забезпечити собі і сім’ї комфортне проживання без необхідності залежати від державних субсидій.
•    Створення мережі освітньо-перекваліфікаційних, просвітньо-фахових центрів, реабілітаційно-тренінгових програм для підтримки господарських та підприємницьких ініціатив демобілізованих захисників України, переселенців з окупованих територій, залучення до діяльності людей з обмеженими можливостями, пристарілих, трудове виховання молоді.
•    Застереження інтересу української родини в публічній сфері, політичній, законотворчій і правовій діяльності. Заохочується мудре поліпшення демографічної ситуації з націленістю на добробут родини в Українському домі.
•    Регулювання пенсійної системи: співвідношення мінімальної, середньої та максимальної пенсії в розумних межах; критерієм для встановлення пенсійного віку мають бути не лише вимоги МВФ, але й об’єктивні фактори та якісні показники: тривалість та якість життя, працездатність та ефективність роботи людей похилого віку залежно від сфери та галузі, попит на ринку праці тощо; розвиток мережі накопичувальних пенсійних програм; належні умови для приватного господарювання та суспільно-корисної праці людям похилого віку тощо.


« Повернутися до списку


Поділитися: