Замовити зворотній дзвінок
 X

            

VI. Законодавча та правова діяльність ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ»

ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» розробляє необхідні законопроекти, спрямовані на поступову реалізацію політичної та стратегічної мети. Правова система має стати дієвим знаряддям мудрого екосистемного господарювання.
•    ПП «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» проводить  боротьбу з усіма соціальними явищами, які принижують гідність людини та обмежують її права і свободи. Такі поняття, як безробіття, бідність, висока смертність, корупція, правова незахищеність, бюрократизм, катастрофічний розрив між багатими і бідними, неконтрольоване самозбагачення олігархів за рахунок зубожіння населення, вивіз українського капіталу за кордон тощо не повинні мати місця у незалежній Україні.
•     Наполягаємо  на безумовному виконанні закріплених у Конституції прав і свобод людини, котрі відповідають традиціям європейської демократії, захист гідності та безпеки людини і громадянина згідно з правами й свободами‚ відповідно Конституції України‚ Загальної декларації прав людини ООН‚ інших правових норм, що сприяють інтересам української політичної нації.


« Повернутися до списку


Поділитися: