Замовити зворотній дзвінок
 X

            

Зі святом!


Свято вишиванки, основоположниками якого стали студенти Чернівецького національного університету, набуло неабиякого розмаху. Починаючи з 2006 року День вишиванки святкують кожний третій четвер травня. Цього року свято припадає на 17 травня, день Вознесіння Господнього, що на нашу думку відіграє дуже позитивну роль у вірування нашого християнського суспільства. Адже Вознесіння Господнє символізує відкритість Неба перед людиною і цього дня необхідно задуматися про добро, красу та віру, що призведе до кращого життя.

Переплітаючи день вишиванки, який присвячений українським звичаям, традиціям та національній культурі нашої Батьківщини з Днем Господнього Вознесіння, маємо нагоду привітати кожного українця з цими святами!

Сьогодні кожен з нас віддає шану нашим предкам, які до сьогодення донесли звичаї та культуру до наших дітей. В свято Вознесіння, як ніколи ми відчуваємо неосяжну віру та споглядаємо неабияку красу української державності, яка неодмінно приведе нашу країну до кращого майбутнього!

Тому з відкритим серцем до кожного українця, бажаємо зміцнення віри та любові до рідної України. Нехай Господь врятує нас від негараздів і допоможе не втрачати надії на мир та злагоду у нашій країні!
Поділитися: