Замовити зворотній дзвінок
 X

            

Заява політичної партії "УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ"


Політична партія «Український дім» вітає і підтримує «Звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій»  та приєднується до спільної молитви за перемогу і мир в Україні 2-3 квітня 2017р.


Ідеологія ПП «Український дім» спирається на християнські цінності та спрямована на утвердження в суспільстві поваги до персони – вільної, гідної, відповідальної особистості, що як дитина Божа, є Його Образом та Подобою. Наша політична програма націлена на створення в Україні належних умов для реалізації людини у цьому статусі. Мир – запорука для її втілення.

Загроза життю, обмеження прав і свобод, шкода здоров’ю, нехтування прав, щонайперше на життя та гідне майбутнє в своїй Батьківщині – злочини проти особистості, що мають не лише політичний, але й християнський вимір. Агресія Російської Федерації проти України продемонструвала гріховність природи загарбницької війни. Не вбий, не вкради, не лжесвідчи, не побажай того, що належить ближньому твоєму – усі ці християнські заборони було порушено окупантами. Ненависть та жадоба керує загарбником, зневага до вільної, гідної, відповідальної особистості, її прав та свобод, призначення громадян України бути господарями своєї Батьківщини.  

Для встановлення справедливого миру в Україні нам потрібна перемога. Тому ПП «Український дім», солідаризуючись з членами Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, представниками українських християнських церков, що відчувають свою відповідальність за долю України, приєднується до спільної молитви за перемогу і мир в Україні 2 квітня о 15 годині.

Наші партійці там де є і як зможуть, молитимуть Господа за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи. Будемо також молитися за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі рятуючи своє життя.

3 квітня 2017 року наші партійці в знак солідаризації з християнською спільнотою України конкретною особистою дією долучаються до посту. Заохочується вчинення добровільних пожертв (матеріальних чи діяльних) у справу волонтерства на користь захисників України, їхніх родин, постраждалих від окупації громадян.

Також «віримо, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться». Діємо у цьому напрямку.

Відповідально захищаємо і будуємо! З любов’ю у серці, з натхненням Божим заради людини, родини та Українського дому!
 

Голова ПП «Український дім»
Ю. Стельмащук
Поділитися: